yassin
12 بهمن 1401 - 12:15

ولایت مداری و مردم از ارکان انقلاب اسلامی ایران هستند

گرگان- استاندار گلستان گفت: ولایت مداری یکی دیگر از ارکان انقلاب اسلامی بوده و مردم هم از مهم ترین ارکان انقلاب اسلامی محسوب می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی محمد زنگانه پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم استقبال از ورود نمادین امام خمینی (ره) در فرودگاه بین‌المللی گرگان اظهارکرد: در انقلاب اسلامی خدامحوری حرف اول را می‌زند.

استاندار گلستان افزود: ولایت مداری یکی دیگر از ارکان انقلاب اسلامی است و مردم به عنوان یکی دیگر از مهمترین ارکان انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: یکی از شرایط بقاء انقلاب اسلامی احترام به آزادی‌های قانونی و مشروع است.

زنگانه ادامه داد: اگر ما فرصت‌هایی را فراهم کنیم برای افرادی که انتقاد و اعتراض دارند زمینه بروز و ظهور آزادی مشروع و قانونی است.

استاندار گلستان گفت: خطر نفوذ و توجه به آن و داشتن برنامه برای آن توسط دشمن یکی از مسائلی است که باید به آن توجه کنیم و اجازه ندهیم دشمن با نفوذ در زمینه‌های مختلف به انقلاب آسیب بزند.

وی اضافه کرد: افراط و تفریط یکی دیگر از آفت‌های بقاء انقلاب است و اگر چشم و گوشمان به دنبال رهبر انقلاب باشد از افراط و تفریط دوری می‌کنیم.

زنگانه بیان کرد: نظام انقلاب اسلامی ثمره مجاهدت‌های همه شهداء و ایثارگران و فداکاری‌های امام خمینی (ره) و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1012456