yassin
18 بهمن 1401 - 11:03

برگزاری نخستین نشست کمیسیون آموزش کمیته ملی المپیک

نخستین نشست کمیسیون آموزش کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، نخستین نشست کمیسیون آموزش کمیته ملی المپیک با حضور مناف هاشمی دبیرکل و  مهین فرهادی‌زاد نایب رئیس کمیته و مسئول هماهنگی و نظارت بر کمیسیون‌ها کمیته ملی المپیک، در محل این کمیته برگزار شد.

در ابتدای این نشست محمود گودرزی، مشاور عالی رئیس کمیته در حوزه آموزش و پژوهش و مسئول کمیسیون آموزش، ضمن خیر مقدم به اعضاء، به تشریح آیین نامه کمیسیون‌های کمیته ملی المپیک، اهداف، وظایف و مأموریت‌های این کمیسیون پرداخت.

 در ادامه سارا مهرانی، مدیر واحد همبستگی به معرفی مأموریت‌ها، فعالیت‌ها و برنامه های آموزشی واحد همبستگی المپیک و ناهید کریمی، مدیر مرکز آموزش و پژوهش آکادمی، گزارشی از ساختار واحد آموزش و پژوهش کمیته ملی المپیک از سال 1373 تاکنون ارائه کردند.

اعضای نشست ضمن پرسش و پاسخ، به بیان نقطه نظرات خود در خصوص گزارش‌های ارائه شده پرداختند. در نهایت مناف هاشمی، دبیرکل کمیته المپیک ضمن تأکید بر نقش کلیدی و تصمیم ساز کمیسیون آموزش از طریق ارائه راهبردهای عملیاتی به هیئت اجرایی کمیته، پیشنهاداتی درخصوص فعالیت‌های آتی این کمیته از جمله تدوین برنامه‌های آموزشی بر مبنای منشور المپیک، تعامل با دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی ملی و بین‌المللی، بهره مندی از تواتمندی کلیه متخصصان در اقصی نقاط کشور، بررسی تقویم آموزشی آکادمی ملی المپیک، دعوت از مسئولان و متخصصان به تناسب نیاز ارائه  و سپس احکام عضویت را به اعضای گروه اهداء کرد.

در نشست کمیسیون آموزش، مهین فرهادی‌زاد نایب رئیس کمیته و مسئول هماهنگی و نظارت بر کمیسیون‌ها، مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک،  محمود گودرزی مشاور عالی رئیس کمیته در حوزه آموزش و پژوهش و مسئول کمیسیون آموزش، سارا مهرانی مدیر همبستگی المپیک و ناهید کریمی مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی المپیک، مهرزاد حمیدی، حبیب هنری، رحمان سوری، فریبا محمدی، علی اکبرنژاد، فرید فتحی، امیرحسین منظمی، بهمن طیبی، حسن غرایاق زندی و جاسم امیری به عنوان اعضای کمیسیون حضور داشتند.

همچنین فریبا محمدی، عضو هیئت علمی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به عنوان دبیرکمیسیون معرفی شدند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1024233